Specjalista ds. Sprzedaży

miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • rozwijanie sprzedaży
  • negocjacje i ustalanie warunków współpracy z klientami
  • budowanie dobrych relacji biznesowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • raportowanie do Dyrektora Sprzedaży
Wymagania :
  • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży udokumentowane sukcesami
  • znajomośc branży IT
  • dobra organizacja i zarządzanie czasem
  • rozpoznawanie potrzeb klientów oraz dostarczanie im stosownych rozwiązań i produktów
  • rozwijanie kontaktów z istniejącymi klientami orza pozyskiwanie nowych klientów
  • umiejętność tworzenia ofert handlowych i prezentacji
  • negocjowanie  warunków sprzedaży i przygowanie umów
  • zbieranie i analizowanie informacji o rynku systemów informatycznych
  • prawo jazdy kat. B
  • silna orientacja nq realizację celów
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie (umowa)
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • stały dostęp do najnowocześniejszych technologii
  • szkolenia

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny ze zdjęciem
 prosimy wysyłać na adres:

z dopiskiem Specjalista ds. Sprzedarzy IT

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje,
za wszystkie dziękujemy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
 (zgodnie z Ustawą z dx. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz 833)